Кейс "svtr"

Vladlen • October 01, 2023

Кейс "svtr"

Vladlen • October 01, 2023

Illustration

Кейс бренду в'язаного одягу SVTR

Співпраця з ТМ SVTR розпочалась у вересні 2022 року. У зв’язку із повномасштабним вторгненням росії, компанія вимушено релокувалась із Харкова до Закарпаття і мала потребу у запуску власних продажів,оскільки гуртова торгівля, практично, занепала.

Першочерговими завданнями компанії були:

• утримання виробництва;
• підтримка релокованих співробітників;
• вирішення проблем із маштабними відключеннями світла;
• ремонт та відновлення пошкодженого, під час евакуації, обладнання тощо.

Illustration

З самого початку співпраці, створили новий інтернет-магазин на платформі Хорошоп, так як попередній сайт SVTR не був пристосований до швидкого та ефективного налаштування реклами. Попередній сайт був створений на самописній платформі і для результативних продажів потребував ретельного доопрацювання (ні часу, ні ресурсів на це не було).

• Новий сайт створили власноруч, без залучення сторонніх фахівців, та на початку жовтня 2022 року вже отримали перші замовлення.
• Спільно з SMM фахівцями удосконалили Інстаграм сторінку ТМ SVTR, створили новий контент та поступово збільшили цінність бренду для клієнтів.
• Спільними зусиллями покращили якість каталожної зйомки, що помітно підвищило конверсію сайту. Власник бренду приділяв максимальну увагу процесу фото- та відеозйомки, що дало позитивний результат.

Результат по контенту: 

Illustration
Illustration
Illustration

Результати:

В розпал сезону, з листопада по грудень 2022 року, досягнуто рекордного показника ROAS - 1100%. До прикладу, при інвестиції 10 тис. грн у рекламу – продавали на 110 тис. грн.

Не зважаючи на безліч труднощів (періодичну відсутність світла;проблему з пошуком нового персоналу; неможливість відновлення частини пошкодженого обладнання) основне завдання – утримати співробітників та зберегти виробництво, було виконано. У листопаді 2022 року, виробництво навіть не впоралось із потоком замовлень - були змушені зменшувати рекламний бюджет. 

Варто зазначити, що ми допомагали бренду SVTR налаштувати не тільки рекламу, а й працювали над втіленням нових колекцій, тренд-аналізом, підбором перспективних моделей тощо. 

Така співпраця допомогла створити найуспішнішу, в історії бренду, весняно-літню колекцію 2023 року, завдяки якій виробництво та продажне зупинялися навіть влітку. Це сприяло безперервній роботі виробництва, забезпечення необхідного рівня заробітної плати співробітників та системній підготовці до високого осінньо–зимового сезону.

Приклад реалізації сумістної ідеї. Яка стала ТОП по продажам у теплий сезон:

Illustration
Illustration
Illustration

Висновок: окрім реклами та таргетингу, з брендом SVTR вийшла синергія співпраці щодо напрямків подальшого розвитку бренду, нових колекцій, контент-маркетингу, стратегії роздрібної торгівлі тощо.

Результати нашої роботи, можна візуалізувати однією картинкою

Illustration

Додаткову інформацію та необхідні рекомендації можна отримати від власника ТМ SVTR – Дениса Кобзєва. (контакти надаються індивідуально по запиту).

https://svetr.com.ua/
https://www.instagram.com/svtr_shop